Fitness twarzy – jak ćwiczyć. Video: jędrne usta

video

Wiecie co jest najwygodniejsze, a przy tym skuteczne jeśli chodzi o fitness twarzy, zwany również Facefitness czy Active Face?
Ćwiczenia z programów gimnastyki twarzy można wykonywać pojedynczo, albo kilka wybranych na daną partię twarzy i oczywiście stosować całe zestawienia, które kompleksowo aktywują mięśnie głowy i szyi. To lubimy:) Jest wygodnie, nie wymaga wiele czasu, a stosowane systematycznie przyniesie zamierzone efekty. Możemy wybrać te części twarzy, które stanowią naszą największą bolączkę i na nich skupić wysiłki. Mało tego, kiedy nauczymy się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, co wymaga instruktorskiego wprowadzenia i pracy z lustrem, będziemy w stanie trenować podczas niektórych codziennych czynności, na przykład podczas czytania ciekawych blogów;)

Zasady jakimi powinniście kierować się podczas gimnastyki twarzy:

1. Przed ćwiczeniami bezwzględnie umyj ręce.

2. Lustro jest niezbędne, przynajmniej na początku nauki wykonywania ćwiczeń.

3. Skórę twarzy traktuj z największą delikatnością i czułością.

4. Podczas gimnastyki utrzymuj prawidłową postawę ciała.

W kolejnych wpisach będę prezentowała różne ćwiczenia. Na początek rozpoczniemy od jednego z łatwiejszych, które nie wymaga niezbędnej kontroli instruktorskiej.

Ćwiczenie demonstrowane w poniższym video wzmacnia w głównej mierze mięsień okrężny ust, ale również aktywuje mięśnie środkowej części twarzy. Dzięki temu możemy modelować wygląd ust, sprawić by były pełniejsze, spłycić zmarszczki wokół nich i pośrednio modelować policzki.

 

 

4 przemyślenia na temat “Fitness twarzy – jak ćwiczyć. Video: jędrne usta”

 1. ~kasia pisze:

  Odżywiam się zdrowo, jem owoce i warzywa, spożywam posiłki regularnie, nie stresuję się za bardzo. To i wiele innych wpływa, że dobrze wyglądam jak na swój wiek. Nie mam nadwagi, co w tych czasach coraz więcej z nas zmaga się z tym problemem. Ale nie ja. Polecam świetną metodę(idealnafigura.com/gberes), dzięki której teraz wyglądam lepiej, młodziej a co najważniejsze świetnie się czuję.

 2. Bardzo ciekawe ćwiczenia :-)

 3. ~Olka pisze:

  „FILM NIE ISTNIEJE”…..

  1. mrd pisze:

   Faktycznie.Niestety najprawdopodobniej usunęłam konto na YouTube. Póki tego nie ogarnę, zapraszam do obejrzenia filmików pod tym linkiem: http://balancestudio.pl/?page_id=250

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>