O mnie

roześmianaFitness to kawał mojego życia. Cała moja sfera zawodowa to praca w charakterze instruktora, szkoleniowca, menedżera klubów a także osoby odpowiedzialnej za marketing i PR.
Jako instruktor przeszłam kolejne etapy ekscytacji różnymi formami fitness, próżności i samouwielbienia, profesjonalnego rozwoju; zaliczyłam parę wpadek, ale też niemałych sukcesów.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach i konwencjach i pewno wiele jeszcze mogę się nauczyć, bo im więcej zdobywam wiedzy, tym bardziej wiem, że nic nie wiem.
Zaczynałam od form dynamicznych, prowadząc zajęcia choreograficzne, wzmacniające, na rowerach stacjonarnych, a nawet aeroboks (sama w to teraz nie wierzę). Wraz z nabywanym doświadczeniem dojrzewałam do form z kategorii body&mind, które wzmacniają świadomość naszego ciała. Zwolniłam i zaczęłam słuchać swojego ciała. Skupiłam się na metodzie pilates i profilaktyce dolegliwości związanych z kręgosłupem.  Ostatni mój ,,konik” to fitness twarzy, wszystkie aktywności (od ćwiczeń, poprzez automasaż i akupresurę), które dotyczą pracy z mięśniami głowy i szyi, a dzięki którym możemy powstrzymać procesy starzenia i zachować dobre samopoczucie. O tym jest ten blog, o ćwiczeniach dla zachowania młodego wyglądu i innych naturalnych metodach, takich jak właściwe odżywianie, relaks, pielęgnacja eko, dzięki którym z uśmiechem witamy odbicie w lustrze.

Gdzie mnie spotkasz:

- na zajęciach z metody pilates, które prowadzę

- na warsztatach Facefitness, które mogą się również odbyć na zamówienie grup zorganizowanych

- podczas szkoleń instruktorskich Active Face. To opracowany przeze mnie program szkoleniowy w ramach IFAA – międzynarodowej szkoły fitness. Active Face przygotowuje instruktorów do poprowadzenia sesji fitness twarzy, ale również do włączenia pojedynczych ćwiczeń z gimnastyki twarzy do treningów ogólnorozwojowych czy zabiegów pielęgnacyjnych. Szkolenie skierowane jest do instruktorów fitness, trenerów personalnych i osób zajmujących się pielęgnacją twarzy i ciała.

Zawsze też można do mnie napisać:

magda@balancestudio.pl

www.balancestudio.pl

Do miłego!

 Magdalena Rodak-Dębowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>